Kategorie
Informacje

Zumba w Bogusławcu

Zumba w Bogusławcu

Dnia 07.12.2015r. w świetlicy wiejskiej w Bogusławcu odbyły się zajęcia zumba poprowadzone przez instruktorkę fitness – Alicję Maciulewicz. Zajęcia były adresowane głównie do dzieci i młodzieży, jak również rodziców. Zainteresowanie było duże.
Po krótkim wstępie organizacyjnym rozpoczęły się zajęcia. Wspaniała muzyka wprawiła wszystkich w atmosferę doskonałej zabawy.

Uczestnikom odpowiadał sposób prowadzenia zajęć, byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu instruktorki. Choreografia ułożona pod kątem potencjału grupy, a humor dodawał motywacji i odwagi.Widać, że Pani Alicja tańczy z ogromną pasją i zaangażowaniem, a dzięki temu zaraża pozytywną energią. Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Dla mieszkańców była to ogromna przyjemność i świetna zabawa. Zajęcia odbyły się bezpłatnie i trwały godzinę.

Serdeczne podziękowania dla instruktorki A. Maciulewicz, której udało się porwać wszystkich do tańca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *