Kategorie
Informacje

Zmiana terminów odbioru odpadów

Zmiana terminów odbioru odpadów.

W związku z zbliżającym się Świętem Niepodległości 11 Listopada informuję że odbiór odpadów komunalnych przypadający w obowiązującym harmonogramie na 11 listopada nastąpi :

w miejscowości Grzybowo (ulice: Akacjowa, Błękitna, Borkowska, Brzozowska, cicha, Gajowa, Handlowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jasna, Jesienna, Klonowa, Konwaliowa, Koralowa, Kościelna, Krótka, Kupiecka, Leśna, Letnia, Malinowa, Myśliwska, Ogrodowa, Pogodna, Rubinowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, szkolna, Świerkowa, Tęczowa, Towarowa, Usługowa, Wąska, Wiosenna, Wrzosowa, Zachodnia, Żurawinowa, ) – w dniu 10.11.2015r. tj. wtorek (odbiór surowców wtórnych),

– w miejscowości Grzybowo ( ulice: Bałtycka, Boczna, Bosmańska, Długa, Jachtowa, Kamyczkowa, Kapitańska, Kołobrzeska, Kotwiczna, Kwiatowa, Łąkowa, Masztowa, Marynarska, Nadmorska, Namiotowa, Osiedlowa, Piaskowa, Plażowa, Polna, Przybrzeżna, Spacerowa, Sztormowa, Wiejska, Wodna, Zakole, Zielona, Źródlana, Żeglarska, Muszelkowa, Promienna, Wydmowa) – w dniu 12.11.2015r. tj. czwartek (odbiór bioodpadów),

– w miejscowościach Bezpraw, Błotnica, Samowo, Drzonowo, Głąb, Przećmino, Sarbia – w dniu 12.11.2015r. tj. czwartek (odbiór bioodpadów).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *