Kategorie
Informacje

Zajęcia w plenerze

Zajęcia w plenerze

W sobotę (07 listopada) dla dzieci z Bogusławca wychowawczyni Kamila Tyczyńska zorganizowała wyjazd do Centrum Rozrywki –Sali zabaw „ Piotruś”, gdzie są ogromne baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie i dużo innych atrakcji. Aktywnie spędzony czas przysporzył wszystkim korzyści zdrowotnych, dał wiele radości i przyjemnych wrażeń. Z Millenium udaliśmy się w kierunku mola przez „Most Portowy”.

Pokonywaliśmy kilometry spacerując brzegiem morza do Kamiennego Szańca, zbierając muszelki, karmiąc łabędzie i mewy. Dla podopiecznych czekała jeszcze jedna niespodzianka – zmierzaliśmy do Mc Donald’s, gdzie skorzystali z Gym&Fun- strefy interaktywnych zabaw tj. wyścigi na rowerach, bieg z przeszkodami. Celem wyjazdu było propagowanie wśród wychowanków zdrowego stylu życia i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu.Wszyscy w dobrych humorach po pełnym dniu wrażeń wrócili do domów. Sobota upłynęła w miłej i rodzinnej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *