Kategorie
Informacje

WOŚP w Gminie Kołobrzeg – będzie się działo!

WOŚP w Gminie Kołobrzeg – będzie się działo!

Już w najbliższą niedzielę 10 stycznia odbędzie się 24 edycja ogólnopolskiej akcji dobroczynnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak zapowiadaliśmy będzie koncertowo. Zapraszamy zatem do dźwirzyńskiego amfiteatru, gdzie zagrają dla Was dwa zespoły: znani i kochani Specyficzni oraz gwiazdorski The Moon z samego Sopotu. Początek zabawy od godziny 17.00. Zakończymy tradycyjnym Światełkiem do Nieba. Nie zabraknie też okazji do wsparcia akcji drobnym datkiem. Liczymy na Wasze gorące serca! Szczególnie podczas licytacji (ok. godz. 18.00). Co będzie można wylicytować? – oto lista, którą proponujemy śledzić ponieważ stale się powiększa:

1. Koszulka z autografem Sarsy (Sarsa znana z przeboju ,,Naucz Mnie” który został uznany za piosenkę roku Radia ZET 2015, piosenkarkę można było usłyszeć podczas Festiwalu Zupy Grzybowej w Grzybowie 2015. Jej inne hity to ,,Indiana” oaz nowy utwór ,,Zapomnij Mi” podbijający listy przebojów).

2. Kalendarze autorskie Roberta Gauera – wydawnictwo Kamera

3. Vouchery ufundowane przez Hotel Senator w Dźwirzynie (voucher wstęp na basen dla 2 osób, voucher na wybrany masaż dla 2 osób) do wykorzystania do 31.03.2016 roku.

4. Gadżety ufundowane przez Hotel Senator w Dźwirzynie

5. Super zestaw gminnych gadżetów

6. Redakcja także.pl oraz bezpłatnej gazety ,,Także” przeznaczyła na rzecz licytacji ostatnią stronę najbliższego wydania

7. Pamięć USB WOŚP 8 GB w kształcie serca

8. Duży zegar ścienny WOŚP

9. Kalendarz WOŚP

10. Kubek termiczny WOŚP

11. Notes WOŚP

12. Płyta DVD Habakuk przystanek Woodstock

13. Koszulki WOŚP

14. Kalendarz Gminny z podpisem i życzeniami od wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka

15. Plakat zespołu Specyficzni z autografami.

16. Płyta zespołu The Moon z autografami muzyków.

17. Koszulka z autografem Dyrektor partnera WOŚP Banku PeKao Teresy Łambuckiej.

Koncertowy Finał to jednak dopiero zwieńczenie naszych gminnych imprez, podczas których wolontariusze będą zbierali pieniądze na leczenie dzieci i opiekę osób w podeszłym wieku. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej.

Specyficzni – rockowa grupa z, którą tworzy charyzmatyczny wokalista Hubert ,,Huba” Biczkowski, na gitarze basowej gra Mariusz Piotrowicz, gitara solowa Arek ,,Kokos” Kokeli, perkusja Jacek ,,Jacenty” Gałkiewicz. Jak mówią grają sprawdzoną muzykę. Największe polskie hity jak i zagraniczne. Proponują numery w specyficznych aranżacjach czasem zaskakujących. Przede wszystkim grają z energią co sprawia, że wszystko w ich wykonaniu brzmi specyficznie wyjątkowo.

The Moon – rockowa grupa z Sopotu, którą tworzą Piotr Pertkiewicz „Pido” – gitara,
Marek Godłoza – bas, Mariusz Jasiński – gitara, Dominik „Otwieracz” Kołodziejczak -perkusja oraz Anna „Endżi” Klein – śpiew. W takim składzie grają od początku 2015 roku. Ich muzyka ociera się również o inne gatunki jak jazz, blues, punk rock. Właśnie wydali płytę tzw. Epkę – ,,Obojętność”

Program WOŚP w Gminie Kołobrzeg

DŹWIRZYNO:

NIEDZIELA:

Gminny Finał WOŚP startujemy o godzinie 17.00 w amfiteatrze przy GOSTiR. Przygotowaliśmy moc atrakcji. Koncert zespołu SPECYFICZNI, THE MOON, licytacje wartościowych przedmiotów, kiermasz książek i komiksów, loteria fantowa, kiełbaski z grilla oraz rozgrzewające napoje. O godzinie 20.00 tradycyjne ŚWIATEŁKO DO NIEBA czyli pokaz fajerwerków.

GRZYBOWO:

NIEDZIELA:

Już od godziny 11.30 impreza na grzybowskim ORLIKU, a tam gry i zabawy dla dzieci, zabawa przy muzyce, konkurencje sportowe dla dorosłych, przejażdżka samochodami terenowymi, licytacje, kiełbaski z ogniska i kawiarenka.

Później impreza przenosi się do świetlicy gdzie od godziny 16.00 występy dzieci z przedszkola, licytacje, kawiarenka i grochówka, malowanie twarzy dzieciom i dorosłym, zabawa z DJ Pawłem.

DRZONOWO:

SOBOTA:

Godz. 20 Dyskoteka w Domu Socjalnym – bilety.

Godz. 16 sala gimnastyczna przy Zespole Szkół w Drzonowie

Turniej tenisa stołowego:

– podział na kategorie wiekowe

– wpisowe: dorośli – 10 zł

– dzieci i młodzież – 5 zł

NIEDZIELA:

Godz. 10.00 sala gimnastyczna przy Zespole Szkół w Drzonowie

– turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży – wpisowe 20 zł od drużyny

– bicie rekordu na rowerach i bieżniach stacjonarnych – wpisowe 5zł

– turniej darta

– warsztaty twórcze

– gry i zabawy harcerskie dla najmłodszych i nie tylko

– pokaz taekwon-do

– kawiarenka: ciasto, kawa, napoje zimne i gorące

– gorąca zupa i pajda chleba ze smalcem

– licytacje

– turniej unihokeja z udziałem drużyn uczniów, rodziców i pracowników szkoły

W Pracowni Orange w Drzonowie od godziny 10.00 do 17.00 gry i zabawy dla dzieci, konkursy, kawiarenka internetowa, ciasto i gorące napoje. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił wokalnych biorąc udział w karaoke.

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programach imprez.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *