Kategorie
Informacje

Szkolne jasełka w Dźwirzynie

Szkolne jasełka w Dźwirzynie.

We wtorek, 22 grudnia, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II i w Społecznym Gimnazjum w Dźwirzynie, było świątecznie i uroczyście. Wszyscy wspólnie obejrzeliśmy przedstawienie jasełkowe, wysłuchaliśmy kolęd i piosenek świątecznych. Po Jasełkach wszyscy udali się na klasowe Wigilie, gdzie wspólnie z Rodzicami i nauczycielami składaliśmy sobie życzenia.

W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas : P. Wioletta Linda, inspektor d.s. oświaty Urzędu Gminy Kołobrzeg, w-ce prezes Dźwirzyńskiego Towarzystwa Oświatowego, p. Bogusław Florkowski, ksiądz proboszcz Marek Żejmo, oraz przyjaciel naszych szkół, p. Jan Kawałek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *