Kategorie
Informacje

Szczęśliwego 2016 Roku!

Szczęśliwego 2016 Roku!

Wkroczyliśmy w Nowy 2016 Rok. Rok, który niesie ze sobą wiele niepewności ale i nadziei na lepsze. Chyba każdy, stara się dziś zrobić podsumowanie 2015 roku, zastanawiając się nad tym co udało mu się osiągnąć i jak należy przygotować się na rok 2016.
Nowy Rok to również nowe postanowienia, które co roku pragniemy wcielić w życie.
Jaki będzie ten 2016 rok? Co nam przyniesie, zastanawiają się praktycznie wszyscy, mając nadzieję na to, że będzie on jeszcze lepszy od poprzedniego.

Wiele osób obdarzonych talentem przewidywania przyszłości stwierdza, że 2016 rok będzie wyjątkowo niespokojny. Widzimy niepokoje związane z falą imigrantów zalewającą Europę, konflikty zbrojne w wielu regionach świata, czy ataki terrorystyczne coraz śmielej wkraczające na Stary Kontynent.

Czy spełnią się czarne scenariusze? Jaki los czeka Polskę w 2016?

Mamy nadzieję, że przyszłość Polski trafnie przewidywał ojciec Klimuszko – urodzony w 1905 jasnowidz, którego przepowiednie sprawdzają się do dzisiaj. Przepowiedział między innymi, wybór Karola Wojtyły na papieża. Wielokrotnie powtarzał, że widzi Polskę jako źródło nowego ładu na świecie; ,,Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości” – pisał ojciec Klimuszko.

Nie mamy nic przeciwko wypełnieniu się tych przepowiedni i chyba wszyscy, zgodnie jesteśmy za takim kierunkiem rozwoju Naszego Kraju.

Jaki będzie ten 2016 rok w dużej mierze zależy od Nas, od Naszych postaw i motywacji.

W nowym roku pamiętajmy, że to My ( w dużym stopniu) jesteśmy kowalami swojego losu i sami ponosimy winę za własne postawy i wybory. Każdy z Nas może kształtować swoje życie i realizować w nim określone plany oraz dążyć do osiągnięcia zamierzonych celów. To, czy uda Nam się je osiągnąć, zależy wyłącznie od Nas. Duży wpływ na to mają wybory, jakich dokonamy oraz decyzje jakie podejmiemy. To, czego teraz dokonamy będzie kształtowało naszą przyszłość – musimy o tym pamiętać, aby udało nam się zrealizować marzenia – tylko od Nas zależy, jak wiele z nich zostanie spełnionych i stanie się rzeczywistością.

Szanowni Państwo,

Niech radość i pokój towarzyszy Wam przez cały Nowy 2016 rok, a każda chwila będzie piękna i pełna radości.

Życzymy, by był to czas szczęśliwy w osobiste doznania oraz by przyniósł wiele satysfakcji w realizacji najbardziej ambitnych planów.

Szczęśliwego 2016 Roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *