Kategorie
Informacje

Pokaz OSP w Korzystnie

Pokaz OSP w Korzystnie.

25 kwietnia odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia integracyjne dla dzieci z zaprzyjaźnionych świetlic (tj.:Grzybowa, Błotnicy, Bogusławca, Zieleniewa, Drzonowa i Korzystna).Główną atrakcją był pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Korzystna. Dzieci miały możliwość zapoznania się z pracą strażaków, jak również dokładnego obejrzenia nowego wozu strażackiego. Z ogromnym zainteresowaniem i podziwem oglądały nowoczesny sprzęt gaśniczo-ratunkowy, a także jego zastosowanie w codziennej pracy. Strażacy z zaangażowaniem i przyjaznym uśmiechem udostępniali wychowankom swoją wiedzę i pokaz umiejętności.

Niespodziankę także sprawił Pan Janusz Jasiński. Milusińscy byli zachwyceni, że mogli z bliska obejrzeć motor Honda Golwing 1800 i usiąść na tej pięknej maszynie. Chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia.Oczywiście nie zabrakło gier i zabaw na świeżym powietrzu, i nie mogło obyć się bez konkursów z nagrodami.
W imieniu opiekunów i dzieci serdeczne podziękowania dla OSP, radnego Bogusława Grygiel, Sołtysa Zygmunta Zaborskiego i Rady Sołeckiej z Korzystna za pomoc przy organizacji imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *