Kategorie
Informacje

Medaliści z Dźwirzyna

Medaliści z Dźwirzyna.

W Kołobrzegu odbyły się Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce oraz Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Uczniowie z Dźwirzyna choć pojechali w skromnym 12 osobowym składzie, wrócili z zawodów z sześcioma medalami.

Medaliści:

Jakub Korkuć – I miejsce w skoku wzwyż

Klaudia Kasprowicz – II miejsce w rzucie oszczepem

Kinga Waleriańczyk – III miejsce w biegu na 1000 m

Filip Maj – II miejsce w pchnięciu kulą

Piotr Cichorek – III miejsce w pchnięciu kulą

Dorian Hały – III miejsce w biegu na 1000 m

Krzysztof Ronewicz w biegu na 300 m zajął miejsce tuż za podium. Pozostali reprezentanci Kornelia Marszałek, Gracjan Ziemiański, Kazimierz Ciołek, Jakub Latkowski oraz Wiktoria Piotrowska również osiągnęli swoje życiowe wyniki.

Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *