Kategorie
Informacje

Konkurs dla małych projektantów

Konkurs dla małych projektantów.

Nam dorosłym trudno jest zrozumieć zawiłości dziecięcego świata, a wręcz jest to chyba niemożliwe. Z humorem traktujemy opowieści o potworach z szafy. Natomiast gdy sami musimy „coś” wymyślić, okazuje się, że z wyobraźnią dzieci nie mamy żadnych szans.Dlatego kochani najmłodsi w wasze ręce oddajemy projekt naszych gminnych gadżetów, a konkretnie gry dla dzieci typu „memorki” i maskotki reprezentującej Gminę Kołobrzeg. Grę wyda nam profesjonalne wydawnictwo, lecz na kartach memorków, służących do wyszukiwania par jednakowych obrazków, znajdą się Wasze rysunki.

Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Wam się z niej korzystało jeszcze przyjemniej. W ten sposób będziemy mogli również pochwalić przed dziećmi z innych regionów Waszymi talentami. Dzisiejsze technologie pozwalają już nawet wyprodukować pluszaka, który będzie wyglądał dokładnie tak jak na Waszym rysunku. Dlatego w przyszłości nasza gminna maskotka, reprezentująca to, co się z Gminą Kołobrzeg kojarzy, powstanie właśnie na wzór najfajniejszego rysunku. Wyobraźnia ruszyła?

To teraz kilka szczegółów technicznych. Rysunki i dzieła malarskie muszą powstać na kartce papieru A4 ułożonej w pionie. Jeśli informację o konkursie uzyskacie w szkole, od nauczycieli, to właśnie im należy je przekazać. Trzeba pamiętać aby pracę podpisać – koniecznie z tyłu, imieniem, nazwiskiem, szkołą i klasą. Potrzebny będzie również numer telefonu rodziców. Muszą się oni koniecznie zapoznać z regulaminem konkursu, którym będą dysponowali nauczyciele. Jest on również dostępny na stronie internetowej Gminy (czyli organizatora konkursu): www.gmina.kolobrzeg.pl oraz na profilu Gminy Kołobrzeg na facebook-u. Prace można również dostarczać bezpośrednio do Urzędu Gminy w Kołobrzegu (przy ul. Trzebiatowskiej 48, do budynku B, I piętro, pok. 44 lub 45). W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci z terenu Gminy Kołobrzeg (do 16 roku życia). Nie mamy zbyt wiele czasu na realizację więc prace można składać tylko do 13 listopada (piątek). W dniu 17 listopada zbierze się specjalna komisja, w postaci pana Wójta i przedstawicieli Wydawnictwa, którzy fachowym okiem wybiorą 27 najciekawszych rysunków. Wówczas opublikujemy wyniki, i będziemy czekali na gotową grę. Praca, która na głowę pobije wszystkie inne posłuży nam w przyszłości do wyprodukowania gminnej maskotki.

Dla lauretów konkursu Wydawnictwo przygotuje szczególne, spersonalizowane upominki. Jakie? – to niespodzianka 🙂

Do dzieła 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *