Kategorie
Informacje

Halloween w Bogusławcu

Halloween w Bogusławcu.

Symbole Halloween to oczywiście wszystko to co kojarzy się z życiem pozagrobowym i horrorem. Za granicą dzieci przebierają się za potwory lub ulubione postaci z bajek i pukają do drzwi mówiąc „cukierek albo psikus”. Maluchom rządnym słodyczy nie wypada odmówić! Ten ciekawy pomysł jest coraz bardziej praktykowany w Polsce.
W wieczór halloweenowy 31.10.2015r. dzieci z Bogusławca przebrane były za duchy, wampiry, upiory, zjawy, czarownice i chodziły po domach sąsiadów zbierając cukierki. Wychowawczyni Kamila Tyczyńska czuwała nad całą wyprawą, aby nic złego się nie wydarzyło. Dzieci odwiedziły prawie każdy dom, a mieszkańcy wsi bardzo chętnie rozdawali słodycze i z uśmiechem na ustach pozowali do zdjęć.
Na koniec wszyscy szczęśliwie wrócili do świetlicy, a potem rozeszli się do swoich domów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *