Kategorie
Informacje

Czerwone Gitary w Kołobrzegu

Czerwone Gitary w Kołobrzegu.

Czerwone Gitary to zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje.

W ponad 2 godzinnym programie zabrzmią m.in. takie hity jak: “No bo ty się boisz myszy”, “Ciągle pada”, “Płoną góry, płoną lasy”, “Nie spoczniemy”, “Takie ładne oczy”, “Tak bardzo się starałem”.

Na koncercie zostaną przypomniane piosenki Krzysztofa Klenczona – jednego z najpopularniejszych twórców i wykonawców polskiej muzyki pop, którego takie przeboje jak: “Historia jednej znajomości”, “Kwiaty we włosach”, “Powiedz stary, gdzieś Ty był”, “10 w skali Beauforta”, “Matura”, czy “Biały krzyż”.

Nie zabraknie również piosenek , z ostatniego okresu działalności grupy.

Występy Zespołu Czerwone Gitary są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez widzów, i dostarczają wyjątkowych wzruszeń, a wieloletnie sukcesy i osiągnięcia tego zespołu, uczyniły go Laureatem Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespól XX wieku.

Koncert Czerwonych Gitar 25.08.2016 (czwartek) godz. 19:30 w kołobrzeskim Amfiteatrze przy ul. Fredry 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *